CIRASA doska DTDL 141x1,8x46,5cm, dub strieborný CR141-1111
CIRASA doska DTDL 141x1,8x46,5cm, dub strieborný CR141-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR141-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorů pro sifon a baterii
- Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 141x1,8x46,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.7000 kg |
| EAN | 8590913927775 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco ANDANO 400/400-IF 522985 dvojdrez bez odkvapu hodvábny lesk drez vstavaný/do roviny
na objednávku774,05 €
Pri platbe vopred iba 717,00 €
Blanco CLARON 400/400-IF 521617 dvojdrez bez odkvapu nerez hodvábny lesk vstavaný/do roviny
na objednávku997,26 €
Pri platbe vopred iba 923,00 €
Franke BWX 220/620-54-27/7 nerez 127.0538.260
na objednávku1 600,54 €
Pri platbe vopred iba 1 487,00 €

