CIRASA umývadlová skrinka 59,2x75x46cm, 3x zásuvka, biela lesk CR631-3030
CIRASA umývadlová skrinka 59,2x75x46cm, 3x zásuvka, biela lesk CR631-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR631-3030 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x75x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 22.7000 kg |
| EAN | 8590913986710 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Nábytková nožička, výška 103mm, čierna mat 30320
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 61x46cm, biela
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Mohlo by vás zaujímať
395,90 €
Pri platbe vopred iba 369,00 €
LOREA skrinka s dvojumývadlom 181x46x51, 5cm, dub collingwood/čierna mat LE090-1935-03
expedícia do 8 dní937,05 €
Pri platbe vopred iba 866,00 €
522,54 €
Pri platbe vopred iba 488,00 €


