CIRASA umývadlová skrinka 59,3x64x46cm, biela lesk CR601-3030
CIRASA umývadlová skrinka 59,3x64x46cm, biela lesk CR601-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR601-3030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 59,2x64x46 cm |
| Šírka | 592 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 15.0000 kg |
| EAN | 8590913928000 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, čierna mat FA311B
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 61x46cm, biela
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THEIA umývadlová skrinka 56,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, dub alabama TH060-2222
expedícia do 8 dní373,22 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €
376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €
355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €

