CIRASA umývadlová skrinka 79,8x75x46cm, 3x zásuvka, borovica rustik CR831-1616
CIRASA umývadlová skrinka 79,8x75x46cm, 3x zásuvka, borovica rustik CR831-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR831-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x75x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.3000 kg |
| EAN | 8590913986772 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, čierna mat FA311B
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Nábytková nožička, výška 103mm, čierna mat 30320
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
977,69 €
Pri platbe vopred iba 903,00 €
Skrinka vysoká 35x140x30cm, ľavá/pravá, biela LA451LP
na objednávku472,98 €
Pri platbe vopred iba 441,00 €
191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €


