CIRASA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, siena strip CR100-4242S
CIRASA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, siena strip CR100-4242S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR100-4242S |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 99,8x52x46 cm |
| Šířka | 998 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| EAN | 8590913969539 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | modrá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TWIG umývadlo, liaty mramor, 100x47cm, kryt výpuste, biela TW100
expedícia do 8 dní266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, siena strip ESC230-4242S
expedícia do 8 dní520,15 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, dub alabama CR100-2222
expedícia do 8 dní408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
611,59 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
670,30 €
Pri platbe vopred iba 636,00 €


