CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x54x46cm, siena strip
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x54x46cm, siena strip
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR141-4242S-21 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 141x54x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 59.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987250 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | modrá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
ICONIC stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat UBC-AF002B
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Skrinka vysoká 35x140x30cm, ľavá/pravá, biela LA451LP
na objednávku472,98 €
Pri platbe vopred iba 441,00 €
444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
MITRA umývadlová skrinka s umývadlom, 3 zásuvky, 150x70x46 cm, antracit 2XMT0821601-150
na objednávku1 686,91 €
Pri platbe vopred iba 1 558,00 €

