CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x77x46cm, 3x zásuvka, biela lesk
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x77x46cm, 3x zásuvka, biela lesk
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR141-3030-31 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x77x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 770 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 74.3000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987281 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, biela lesk ESC450-3030
expedícia do 8 dní431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RETRO umývadlová skrinka 36,5x85x29cm, starobiela 1641
expedícia do 8 dní730,78 €
Pri platbe vopred iba 693,00 €
Kúpeľňový set WAVE 80, biela KSET-047 KSET-047
expedícia do 8 dní877,67 €
Pri platbe vopred iba 811,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm (20 +80 cm), pravá, biela mat LE080-3131-R-01
expedícia do 8 dní624,47 €
Pri platbe vopred iba 577,00 €

