CITY keramické umývadlo hranaté 60x18x45cm KE060
CITY keramické umývadlo hranaté 60x18x45cm KE060
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KE060 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CITY keramika |
| Rozmer | 60x18x45 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 15.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913843204 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
ELLA umývadlová skrinka 56,5x39x43cm, biela (70060) EL060-3030
expedícia do 8 dní277,16 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
64,43 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
PMH Kúpeľňový radiátor Danby D4A 450x1290 Antracit D4A
expedícia do 7 dní446,91 €
Pri platbe vopred iba 423,00 €
Mexen Bachus elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, čierny - W109-1200-500-2600-70
expedícia do 10 dní303,13 €


