CITY keramické umývadlo hranaté 80x18x45cm KE080
CITY keramické umývadlo hranaté 80x18x45cm KE080
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KE080 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CITY keramika |
| Rozmer | 80x18x45 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 20.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913843211 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
SAND keramické umývadlo 80x50 cm, ExtraGlaze 9022111
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
CLASSIC keramické umývadlo 75x50 cm, biela ExtraGlaze 8787111
expedícia do 8 dní309,17 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Line CCL21 radiátor 600x900, spod. stred. príp., 1089 W, antracit W6C21L-060-090-66
na objednávku301,57 €
Mexen Line CCL21 radiátor 600x1500, spod. stred. pripoj., 1814 W, čierny W6C21L-060-150-70
na objednávku442,17 €


