CIXI pohár na postavenie, porcelán, biela/modrá CX9889
CIXI pohár na postavenie, porcelán, biela/modrá CX9889
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-CX9889 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | CIXI |
| Rozměr | 75x115x75 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Porcelán |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4570 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341303740 |
| Taric | 69120081 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
CIXI WC kefa na postavenie, porcelán, biela/modrá CX3389
expedícia do 8 dní27,93 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
CIXI mydlenka na postavenie, porcelán, biela/modrá CX1189
expedícia do 8 dní11,21 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
CIXI dávkovač mydla na postavenie, porcelán, biela/modrá CX8189
expedícia do 8 dní15,83 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 140 x 90 cm, priehľadná, kartáčovaná pištoľovo sivá - 800-140-202-66-00-090
expedícia do 10 dní482,95 €
SANSWISS DIVERA Pevná stena samostatná s krátkou otočnou stenou, aluchróm D22WI21405087
na objednávku730,10 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €
Mexen Kioto-XF Sprchová zástena s rámom 140 x 202 cm, grafit 10 mm, čierna - 800-140-104-70-40-X
expedícia do 10 dní388,71 €


