CLASSIC bidet, 37x54cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8762311
CLASSIC bidet, 37x54cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8762311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8762311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| Rozměr | 37x41,5x54 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 415 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Balení neobsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 17.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937815206 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 150 x 100 cm, priehľadný, chróm - 819-150-100-01-00
expedícia do 10 dní406,38 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 150 x 100 cm, matná, kartáčovaná meď - 871-150-100-31-65
expedícia do 10 dní600,74 €
Mexen Velar výsuvná sprchová kabína 150 x 100 cm, priehľadná, čierna - 871-150-100-01-70
expedícia do 10 dní519,55 €


