CLASSIC EVO dávkovač tekutého mydla 1000ml, ABS, biela
CLASSIC EVO dávkovač tekutého mydla 1000ml, ABS, biela
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-03040.W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Okénko pro kontrolu objemu mýdla
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 105x275x95 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 1000 ml |
| Hmotnost / ks | 0.7570 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435368904509 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
INFINITIO závesný klozet s bidetem Rim-ex vr. sedátka SATINF011RREXPBFCT
expedícia do 4 dní401,95 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €
5 424,15 €
282,85 €
Pri platbe vopred iba 268,00 €

