CLASSIC keramické umývadlo 90x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8788311
CLASSIC keramické umývadlo 90x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8788311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8788311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| Rozměr | 90x23x50 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 26.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937812212 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
VIOLETA umývadlová skrinka 83x52x46cm, biela pololesk (VI090) VI090-3131
expedícia do 8 dní597,36 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REA Mild drezová batéria s vyťahovacou koncovkou, čierna/rose gold REA-B4801
expedícia do 12 dní47,10 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
KAYRA stojanková drezová batéria, bronz K1053
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €


