CLEO hydromasážna vaňa, 150x75x48cm, Active Hydro, chróm 56884
CLEO hydromasážna vaňa, 150x75x48cm, Active Hydro, chróm 56884
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-27611.1010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 150x75x48 cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 220.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 41.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729054511 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
2 213,23 €
Pri platbe vopred iba 2 101,00 €
1 643,53 €
Pri platbe vopred iba 1 560,00 €
1 419,88 €
Pri platbe vopred iba 1 348,00 €

