CLEO polička s držiakom uterákov 300mm, čierna mat
CLEO polička s držiakom uterákov 300mm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-2019143 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | CLEO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 300x95x100 mm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků s policí, Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341345269 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
RAV SLEZÁK COLORADO Batéria drezová stojanková s otočným flexibilným ramienkom CO119.5/12
expedícia do 8 dní99,61 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €

