CLEO SLIM obdĺžniková vaňa 170x70x48cm, biela 74611S
CLEO SLIM obdĺžniková vaňa 170x70x48cm, biela 74611S
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-74611S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 170x70x48 cm |
| Dĺžka | 1700 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 245.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 18 mm (SLIM) |
| Hmotnosť / ks | 20.4980 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729083672 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 675mm, zátka 72mm, biela 71685W
expedícia do 8 dní214,55 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Nimco UNC 13031W-T-90 Dávkovač tekutého mydla, pumpička mosadz UNC 13031W-T-90
do týždňa v e-shope41,65 €
LOUNGE dávkovač mydla na postavenie, chróm 545513
expedícia do 8 dní62,43 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
FLORI dávkovač mydla, biela mat/sklo satín RF019/14
na objednávku95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €


