CLEO SLIM obdĺžniková vaňa 170x75x48cm, biela 94611S
CLEO SLIM obdĺžniková vaňa 170x75x48cm, biela 94611S
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-94611S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 170x75x48 cm |
| Dĺžka | 1700 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 250.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 18 mm (SLIM) |
| Hmotnosť / ks | 22.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729083665 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Podstavec k akrylátovej vani Polysan, L-515 mm, pár PO60-60
expedícia do 8 dní32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Rivel 45 cm s umývadlom Otis, 1 zásuvka, drážkovaná, matná biela - 91A20-04547-1-BF01-W18M01
expedícia do 10 dní326,89 €
LARGO umývadlová skrinka 49x60x41cm, dub benátsky LA504
na objednávku373,87 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €


