CLEO SLIM obdĺžniková vaňa 180x90x48cm, biela 13111S
CLEO SLIM obdĺžniková vaňa 180x90x48cm, biela 13111S
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-13111S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 180x90x48 cm |
| Dĺžka | 1800 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 330.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 18 mm (SLIM) |
| Hmotnosť / ks | 25.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729083641 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 1000mm, zátka 72mm, chróm 71855
expedícia do 8 dní170,83 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Vaňová súprava, bovden, dĺžka 1000mm, zátka 72mm, biela 71854.10
expedícia do 8 dní68,84 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CLEO obdĺžniková vaňa 180x80x48cm, ivory 95611.40
na objednávku591,91 €
Pri platbe vopred iba 548,00 €
CLEO obdĺžniková vaňa 180x90x48cm, čierna mat 13111.21
na objednávku953,99 €
Pri platbe vopred iba 884,00 €
1 565,94 €
Pri platbe vopred iba 1 451,00 €


