CLOTHILDE pohár na postavenie, keramika CI9802
CLOTHILDE pohár na postavenie, keramika CI9802
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-CI9802 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | CLOTHILDE |
| Rozmer | 72x118x72 mm |
| Priemer zátky | 72 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 118 mm |
| Hĺbka | 72 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3060 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341103531 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | keramika |
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Lineárny plastový žľab čierny 1050 mm s bočným odtokom D 50 a otočným sifónom CH PA 1050 HC
expedícia do 8 dní110,10 €


