COINS predložka 55x50cm s protišmykom, polyester, sivá 7103807
COINS predložka 55x50cm s protišmykom, polyester, sivá 7103807
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-7103807 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Kúpeľňová predložka, 100% polyester
- Možno prať na nízke teploty
- Protišmyková úprava
- Vhodné na podlahové vykurovanie
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 55x50 cm |
| Dĺžka | 550 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Textilné |
| Hmotnosť / ks | 0.7300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956710396 |
| Taric | 57050030 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
Podobný tovar
LA OLA predložka 55x50cm s protišmykom, polyester, sivá 729807
expedícia do 8 dní31,13 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine DELHI Kúpeľňová predložka 50x80 cm s protišmykom, béžová 1712311
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
LA OLA predložka 55x50cm s protišmykom, polyester, sivá 729807
expedícia do 8 dní31,13 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
COINS predložka 60x90cm s protišmykom, polyester, sivá 7103307
expedícia do 8 dní40,91 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €


