COLONNA držiak uterákov 510x80 mm, nerez mat IRPA16
COLONNA držiak uterákov 510x80 mm, nerez mat IRPA16
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IRPA16 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | COLONNA |
| Rozměr | 510x50x80 mm |
| Šířka | 510 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Broušený nerez |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 1.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913827471 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | nerez |
Doporučujeme přikoupit
COLONNA vykurovacie teleso 450x1800mm, bridlica s textúrou IR147
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
COLONNA vykurovacie teleso 450x1800mm, metalická strieborná IR145
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 75 x 70 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaná meď - 800-075-202-04-65-070
expedícia do 10 dní456,47 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 75 x 202 cm, 8 mm priehľadná, kartáčované zlato - 800-075-104-55-00
expedícia do 10 dní256,22 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 75 x 202 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaná meď - 800-075-104-65-00
expedícia do 10 dní259,14 €


