COLONNA držiak uterákov 602x74mm, brúsená nerez IRPA20
COLONNA držiak uterákov 602x74mm, brúsená nerez IRPA20
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IRPA20 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | COLONNA |
| Rozmer | 650x50x80 mm |
| Šírka | 650 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Brúsená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnosť / ks | 1.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913827419 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Doporučujeme přikoupit
COLONNA vykurovacie teleso 602x1800mm, metalická strieborná IR146
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 95 x 110 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A4T-095-110-65-00
expedícia do 10 dní429,94 €
Mexen Mist-H T sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 95 x 110 cm, priehľadný, čierny - 8A5T-095-110-70-00-L
expedícia do 10 dní438,80 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F Duo skladací pravý 95 x 110 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A6-095L-110P-55-00
expedícia do 10 dní547,73 €


