COLORED odpadkový kôš nástenný s vekom 23l, ABS, hnedá A74201MA-1
COLORED odpadkový kôš nástenný s vekom 23l, ABS, hnedá A74201MA-1
| Výrobca: | Výrobca: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A74201MA-1 |
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | COLORED |
| Rozměr | 335x560x230 mm |
| Šířka | 335 mm |
| Výška | 560 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Objem | 23.00 l |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš 7 - 25 litrů |
| Instalace | Na postavení, Závěsná |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost / ks | 1.7760 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913969263 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | hnědá |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová batéria SAT Project bez sprchového setu 150 mm čierna matná SATBSPRO268C
expedícia do 4 dní110,88 €
Sprchová súprava Mexen Frost na montáž na povrch s hlavicou Dažďová sprcha a batériou, biela - 78111-20
expedícia do 10 dní151,90 €
Sprchová batéria SAT Fusion bez sprchového setu 150 mm páka tmavé drevo SATBSFU268DTC
expedícia do 4 dní152,10 €

