COLORED zásobník na papierové uteráky, 29x40x13cm, ABS, čierna mat A83010ENE
COLORED zásobník na papierové uteráky, 29x40x13cm, ABS, čierna mat A83010ENE
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-A83010ENE |
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Séria | COLORED |
| Rozmer | 290x400x130 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.5170 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090040665 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
Papierové uteráky jednovrstvové Z, čistá celulóza, balenie 2860 ks, biela 923A143-20Z2 55437
expedícia do 8 dní58,13 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRAX nástenná sprchová batéria pre stĺp 990E, chróm 686R
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
490,93 €
Pri platbe vopred iba 467,00 €
Sprchová batéria Novaservis Titania Retro II bez sprchového setu 100 mm chróm 99164/1.0
expedícia do 4 dní45,51 €


