COMMUNITY urinál so zakrytým prívodom vody, 31x61cm, biela mat
COMMUNITY urinál so zakrytým prívodom vody, 31x61cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-769709 |
Parametry:
- Skryté uchycení
- Přívod vody: ½"
- Odpad: 50 mm
- Včetně upevňovací sady
Možnost splachování:
- Zabudovaný automatický splachovač PS862
- Podomítkový automatický splachovač PS002 nebo PS006
- Podomítkový mechanický tlačný ventil QK11051
- Při instalaci s automatickým splachovačem PS002 je nutné instalovat i napájecí zdroj (PS05T nebo PS10T).
- Při instalaci s tlačným ventilem QK11051 doporučujeme vtokové šroubení s gumovou manžetou SLA02.
- Při instalaci s automatickým splachovačem PS862 je nutné ve stěně připravit instalační otvor, viz schéma.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 31x61x30 cm |
| Šířka | 310 mm |
| Výška | 610 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Design |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Ostatní | Možnost integrovaného splachovače |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| EAN | 8052015163135 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 13.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
QUIK samouzatvárací podomietkový pisoárový ventil, chróm QK11051
expedícia do 8 dníIntegrovaný senzorový splachovač pre urinál 6V DC PS862
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

