COMMUNITY urinál so zakrytým prívodom vody s otvormi pre veko 31x54, 5cm, biela mat 769609
COMMUNITY urinál so zakrytým prívodom vody s otvormi pre veko 31x54, 5cm, biela mat 769609
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-769609 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Dodáván bez víka (v keramice jsou otvory pro montáž víka), víko k dokoupení.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| Rozměr | 30,5x54,5x31 cm |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 545 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Design |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Výbava | Urinál s poklopem |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | Víko urinálu |
| Hmotnost / ks | 13.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015834 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
COMMUNITY veko k urinálu, Soft Close, biela mat MSORS09
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Sifón pre urinál, skrytý odpad, DN50, plast 191.203.0
expedícia do 8 dní13,60 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
QUIK samouzatvárací podomietkový pisoárový ventil, chróm QK11051
expedícia do 8 dní109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TREOS skrinka spodná dvierková 35x53x50, 5cm, pravá/ľavá, biela mat (TS035) TS035-3131
na objednávku245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
WAVE skrinka vysoká 40x140x20cm, ľavá/pravá, biela/dub strieborný (WA250LP) WA250-3011
na objednávku398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €


