COMMUNITY závesná WC misa, Swirlflush, 36x70cm, biela ExtraGlaze 761511
COMMUNITY závesná WC misa, Swirlflush, 36x70cm, biela ExtraGlaze 761511
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-761511 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| Rozměr | 36x34x70 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Swirlflush |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 35.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937820583 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Vírové |
| Dĺžka klozetu | nad 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
NORM/PURA WC sedátko SLIM soft close, duroplast, biela/chróm MS86CSN11
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Omnires Y podomietková umývadlová batéria, nástenný diel, zlatý lesk Y1215HROGL
expedícia do 14 dní119,09 €
Umývadlová batéria Hansgrohe Vivenis bez podomietkového telesa matná biela 75050700
expedícia do 4 dní342,05 €


