CORK vykurovacie teleso 675x960 mm, chróm / biela RE104
CORK vykurovacie teleso 675x960 mm, chróm / biela RE104
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RE104 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CORK |
| Rozmer | 675x960 mm |
| Šírka | 675 mm |
| Výška | 960 mm |
| Objem | 7.20 l |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Retro |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 445 mm |
| Výkon | 550 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 11.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913848278 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
STAR pripojovacia sada ventilov ručná rohová, chróm CP5020S
expedícia do 8 dní195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Deante THERM BXYZ0ECT Podomietkový sprchový set s termostatickou batériou + smart box, chróm
expedícia do 12 dní609,21 €
Omnires Y SYSYT05CPB Podomietkový sprchový set s termostatickou batériou, kartáčovaná meď
expedícia do 14 dní830,31 €
Súprava podomietkovej vane a sprchy Mexen Cube DR02 s dažďovou sprchou 30 cm, ružové zlato - 77503DR0230-60
expedícia do 10 dní265,88 €


