CRAFT pohár na postavenie, čierna
CRAFT pohár na postavenie, čierna
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-8571 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CRAFT |
| Rozměr | 79x91 mm |
| Průměr | 79 mm |
| Šířka | 79 mm |
| Výška | 91 mm |
| Hloubka | 79 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128837 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
DAKARIS dlažba Golden 20x120 (1,68 m2) DAK002
expedícia do 8 dní39,61 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €

