CREST R betónové umývadlo vrátane výpuste, 40x22 cm, čierny granit AR409
CREST R betónové umývadlo vrátane výpuste, 40x22 cm, čierny granit AR409
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR409 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Ošetrené vodeodolnou nanovrstvou, ktorá zároveň uľahčuje čistenie
- Otvor pre batériu vpravo
- Vrátane výpustu so zátkou vo farbe umývadla
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 40x10x22 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Betón |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 7.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886386 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
CREST konštrukcia s policou, 39,5x45x21,7cm, biela mat AR502
expedícia do 8 dní143,74 €
Pri platbe vopred iba 136,00 €
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, dub strieborný (LT112) LT110-1111
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
156,90 €
Pri platbe vopred iba 149,00 €
Podobný tovar
BLOK kamenné umývadlo 40x10x22 cm, antracit 2401-28
expedícia do 8 dní187,49 €
Pri platbe vopred iba 178,00 €
ZOE keramické umývadlo 37x18 cm, otvor pre batériu vpravo, čierna mat AR495B
expedícia do 8 dní115,62 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALCA APZ9-550M Simple - Podlahový žľab s okrajom pre perforovaný rošt
expedícia do 4 dní79,67 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €


