CROSS umývadlová skrinka 70x81x47cm, buk
CROSS umývadlová skrinka 70x81x47cm, buk
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR375 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Dvoukřídlá prosklená dvířka s matným sklem.
- Standardně dodáváno s úchytkou 12937.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CROSS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x81x47 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 810 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Buk |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha, Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994913 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
309,17 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
309,17 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 089,68 €
Pri platbe vopred iba 1 017,00 €
817,95 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €
LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51, pravá/ľavá, dub alabama/biela mat LE030-2231 53715
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €


