CROSS umývadlová skrinka 85x81x47cm, 2x zásuvka, starobiela CR291
CROSS umývadlová skrinka 85x81x47cm, 2x zásuvka, starobiela CR291
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR291 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- 2x zásuvka s pomalým dovíráním, pojezdy HETTICH
- Standardně dodáváno s úchytkou 12937
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CROSS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 85x81x47 cm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 810 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Dekor | Starobílá |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913855788 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
CLASSIC keramické umývadlo 90x50 cm, biela ExtraGlaze 8788111
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
494,19 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €
122,40 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €

