CUBE TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, nerez mat CP582S
CUBE TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, nerez mat CP582S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CP582S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Broušený nerez |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výbava | Středové 50 mm |
| Hmotnost / ks | 1.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913897986 |
| Taric | 84818051 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Podobný tovar
TWIN pripojovacia sada ventilov termostatická pre stredové pripojenie 50mm, chróm CP3010S
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov termostatická pre stredové pripojenie, ľavá, chróm CP3012S
na objednávku213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
CUBE TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50 mm, chróm CP581S
na objednávku248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov termostatická pre stredové pripojenie, ľavá, chróm CP3012S
na objednávku213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, zlato mat
expedícia do 8 dní302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €


