CUBEMIX podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, hranatá, čierna mat UBC-CM040B
CUBEMIX podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, hranatá, čierna mat UBC-CM040B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CM040B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 3.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961045 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Mohlo by vás zaujímať
226,80 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
CUBEMIX podomietková bidetová batéria so Stop spŕškou, hranatá, zlato mat UBC-CM040GB
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
SPY podomietková bidetová batéria so Stop spŕškou, zlato mat PY13/19
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €

