CUBEMIX sprchový stĺp s pákovou batériou, chróm UBC-CM139
CUBEMIX sprchový stĺp s pákovou batériou, chróm UBC-CM139
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CM139 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| Šířka | 309 mm |
| Výška | 1160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Délka hadice | 1500 mm |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 5.6775 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961069 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CUBEMIX sprchový stĺp s pákovou batériou, zlato mat UBC-CM139GB
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT042TBC
expedícia do 8 dní193,11 €
Pri platbe vopred iba 178,00 €
VERSI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz RV042/18
expedícia do 8 dní398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €

