DAKAR teleskopický sprchový stĺp s termostatickou batériou, zlato SZ139
DAKAR teleskopický sprchový stĺp s termostatickou batériou, zlato SZ139
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SZ139 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Šírka | 295 mm |
| Výška | 1334 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 23 mm |
| Výbava | Anti-twist systém, Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 5.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887246 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchový stĺp s termostatickou batériou, chróm KI139 56353
expedícia do 8 dní707,66 €
Pri platbe vopred iba 671,00 €
1 259,11 €
Pri platbe vopred iba 1 194,00 €
Sprchový stĺp s termostatickou batériou, čierna mat KU139B
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €


