DALIA sprchový stĺp s termostatickou batériou, hranatý, chróm DA139
DALIA sprchový stĺp s termostatickou batériou, hranatý, chróm DA139
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DA139 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 1090 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | 30x15 mm |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 5.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885587 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchový stĺp s termostatickou batériou, chróm KI139 56353
expedícia do 8 dní707,66 €
Pri platbe vopred iba 671,00 €
981,61 €
Pri platbe vopred iba 931,00 €
1 259,11 €
Pri platbe vopred iba 1 194,00 €


