DALMA keramické umývadlo 42x42x16, 5 cm, marfil MM127
DALMA keramické umývadlo 42x42x16, 5 cm, marfil MM127
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MM127 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DALMA |
| Rozmer | 42x16,5 cm |
| Priemer zátky | 420 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 7.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874628 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | imitace kamene |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
76,85 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, ? 39cm, piesková FG314
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
AGO sklenené umývadlo priemer 42 cm, zlata oranžová 2501-19
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €


