DARJA WC sedátko Soft Close, duroplast, biela 1703-504
DARJA WC sedátko Soft Close, duroplast, biela 1703-504
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1703-504 |
- Na uchytenie na kapotované WC misy použite skrutky ND-TS-02. Nie sú súčasťou dodávky, na objednanie samostatne.
- Nerezové, nastaviteľné úchyty, ktoré umožnia sedátko prispôsobiť rozmerom misy
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 37,1x45 cm |
| Šírka | 371 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Oblé |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie), Easy Take (odnímateľné sedátko) |
| Hmotnosť / ks | 3.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913825668 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Retro Viktória sprchová batéria nástenná 150 mm s Retro príslušenstvom M-CBL601
expedícia do 8 dní62,10 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
RAV SLEZÁK MORAVA Batéria sprchová - biela MK180.5B
expedícia do 8 dní79,85 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €


