Dávkovač mydla 1200ml, čierna 03050.N
Dávkovač mydla 1200ml, čierna 03050.N
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-03050.N |
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 125x200x95 mm |
| Šířka | 125 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 1200 ml |
| Hmotnost / ks | 0.8859 kg |
| EAN | 8435368887475 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
BORA-BORA dlažba Natural 120x120 (1,44 m2) BRB003
na objednávku51,55 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €

