Dávkovač tekutého mydla na zavesenie 1000ml, biely 1319-73
Dávkovač tekutého mydla na zavesenie 1000ml, biely 1319-73
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-1319-73 |
- Dávkovač je uzamykateľný, súčasťou balenia je kľúčik
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | EMIKO |
| Rozmer | 115x245x110 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 245 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 1000 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.6100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913808029 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Enzo 1miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Elia, čierna - 6506-77-670101-50-B
expedícia do 10 dní201,29 €
Mexen Kevin 1-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Carla, béžová - 6517-69-670700-50
expedícia do 10 dní231,46 €
Jednodrezový žulový drez Mexen Ben s odkvapkávačom, pravý, 600 x 500 mm, sivý, chrómovaný sifón - 6523605000-71
expedícia do 10 dní106,01 €


