Dávkovač tekutého mydla na zavesenie 200ml, biely 1319-75
Dávkovač tekutého mydla na zavesenie 200ml, biely 1319-75
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-1319-75 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 62x198x53 mm |
| Šírka | 62 mm |
| Výška | 198 mm |
| Hĺbka | 53 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 200 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829062 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
103,68 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
45,36 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 800 mm, bočné pripojenie, 1421 W, biely - W421-090-080-00
expedícia do 10 dní130,42 €
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 1300 mm, bočné pripojenie, 2309 W, čierny - W421-090-130-70
na objednávku285,73 €
328,16 €


