Dávkovač tekutého mydla na zavesenie, ABS sivá, 400 ml 1319-77
Dávkovač tekutého mydla na zavesenie, ABS sivá, 400 ml 1319-77
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-1319-77 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | EMIKO |
| Rozmer | 90x194x100 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 194 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 400 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.3800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874802 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | ostatní |
Podobný tovar
SKIN dávkovač tekutého mydla 500ml, ABS, biela A91201
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Mohlo by vás zaujímať
19,02 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Dávkovač tekutého mydla na zavesenie 350ml, chróm 72075
expedícia do 8 dní14,07 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €


