DEEP BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x750mm L/P variant, číre sklo 57894
DEEP BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x750mm L/P variant, číre sklo 57894
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MD1910B-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | DEEP |
| Rozměr | 100x75 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Hloubka | 750 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 625 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 46.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988776 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Zalamovací |
Príslušenstvo
236,41 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
236,41 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV11 doskový radiátor 300 x 700 mm, spodné pripojenie, 342 W, biely - W611-030-070-00
expedícia do 10 dní79,78 €
Mexen CV11 doskový radiátor 300 x 1800 mm, spodné pripojenie, 880 W, čierny W611-030-180-70
na objednávku173,42 €

