DEEP hlboká sprchová vanička, obdĺžnik 110x75x26cm, biela 72883
DEEP hlboká sprchová vanička, obdĺžnik 110x75x26cm, biela 72883
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72883 |
Dostupnosť:
na objednávku
- V prípade podmurovanie odporúčame k vaničke zakúpiť nohy (podstavec)
- V prípade inštalácie s obkladovým panelom doporučujeme k vaničke zakúpiť nosnú konštrukciu
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | DEEP VANIČKY |
| Rozmer | 110x75x26 cm |
| Dĺžka | 1100 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 260 mm |
| Objem | 85.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Hlboké a ostatné |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Hmotnosť / ks | 11.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729080190 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podstavec k akrylátovej vani Polysan, L-515 mm, pár PO60-60
expedícia do 8 dní32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
DEEP PLAIN čelný panel 110x36cm, pravý 83659
expedícia do 8 dní78,31 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €
DEEP sprchové dvere 1100x1650mm, číre sklo MD1116
expedícia do 8 dní272,83 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €


