DEEP obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm L/P variant, číre sklo MD1910MD3316
DEEP obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm L/P variant, číre sklo MD1910MD3316
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MD1910MD3316 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | DEEP |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Skladacie |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 625 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 49.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900945 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Zalamovací |
Príslušenstvo
283,76 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
283,76 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV11 400x800, spod. príp., 518 W, biela W611-040-080-00
expedícia do 10 dní89,11 €
Mexen CV11 doskový radiátor 400 x 1800 mm, spodné pripojenie, 1166 W, biely W611-040-180-00
expedícia do 10 dní146,83 €


