Deliaca stena medzi urinálmi 40x80 cm, dymové sklo matné, čierna mat 2502-06M
Deliaca stena medzi urinálmi 40x80 cm, dymové sklo matné, čierna mat 2502-06M
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-2502-06M |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 40x80 cm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost / ks | 6.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913980510 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Podložka medzi umývadlo a dosku, výška 9 mm, chróm
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Oddeľovacia stena medzi pisoármi 40x80 cm, sklo mat 2502-05
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Kovová podložka medzi umývadlo a dosku, výška 10mm, čierna mat TY6401B
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €

