DENEB galerka 60x70x18cm, biela mat DN060
DENEB galerka 60x70x18cm, biela mat DN060
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DN060 |
Dostupnosť:
na objednávku
- 2x nastavitelná skleněná police
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DENEB GALERKY |
| Rozměr | 60x70x18 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 12.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118210 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS TOP-LINE Vaňové posuvné dvere s pev.stenou v rovine aluchrom satén TOPB216005049
na objednávku693,51 €
Pri platbe vopred iba 642,00 €
SANSWISS TOP-LINE Vaňové posuvné dvere s pevnou stenou v rovine biela číre TOPB216000407
na objednávku541,05 €
Pri platbe vopred iba 501,00 €
SANSWISS TOP-LINE Vaňové posuvné dvere s pevnou stenou v rovine biela Durlux TOPB216000422
na objednávku541,05 €
Pri platbe vopred iba 501,00 €

