DESNA oválne zrkadlo vo vyrezávanom ráme, 80x100cm, čierna IN357
DESNA oválne zrkadlo vo vyrezávanom ráme, 80x100cm, čierna IN357
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IN357 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DESNA |
| Rozmer | 80x100 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 9.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913925757 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLARON 340/180-IF 521607 dvojdrez, hlavný drez vľavo nerez lesk vstavaný/do roviny
na objednávku932,45 €
Pri platbe vopred iba 863,00 €
Blanco ANDANO 340/180-IF 522975 dvojdrez, hlavný drez vľavo hodvábny lesk vstav/do roviny
na objednávku633,63 €
Pri platbe vopred iba 587,00 €
Blanco SOLIS 340/180U 526128 dvojdrez, hlavný drez vpravo nerez kartáčovaný, pod dosku
na objednávku464,44 €
Pri platbe vopred iba 430,00 €


