DESNA oválne zrkadlo vo vyrezávanom ráme, 80x100cm, strieborná IN344
DESNA oválne zrkadlo vo vyrezávanom ráme, 80x100cm, strieborná IN344
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IN344 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Zrcadlo v ručně vyřezávaném dřevěném rámu
- Celkový rozměr: 80x100 cm (šířka rámu 14 cm)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESNA |
| Rozměr | 80x100 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Barva rámu | Stříbrná |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 9.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913858895 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | stříbrná |
Mohlo by vás zaujímať
BRETO zrkadlo s LED osvetlením a policou 1000x608mm BT100
expedícia do 8 dní270,03 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
151,56 €
Pri platbe vopred iba 144,00 €
414,14 €
Pri platbe vopred iba 393,00 €

